قانون اساسی8 ديدگاه در قانون اساسی

 1. زهرا حاتمی گفت:

  با سلام
  سایت بسیار خوبی دارید. به شما تبریک می گویم.از شما سوالی دارم.
  به نظر شما ار تحلیل گفتمان فوکویی می توان در بررسی موضوعات تاریخی به خصوص تاریخ اجتماعی مثلا بررسی زندگی فرودستان مانند زنان و …. استفاده کرد؟
  متشکر می شوم اگر پاسخم را بدهید.
  با سپاس فراوان
  زهرا حاتمی

 2. زهرا گفت:

  سلام
  از پاسخ شما متشکرم. یک سوال دیگر هم دارم که شاید به نظر شما خنده دار بیاید. اما برای من که در مرحله اولیه درک تحلیل گفتمان هستم، پرسیدنش حیاتی است. دیرینه شناسی و تبارشناسی در درون تحلیل گفتمان فوکویی جای دارند یا مراحلی پیش از آن هستند که فوکو پس از درک آنها به نظریه گفتمانی خودش رسید که مبنای اصلی آن بر رابطه دانش و قدرت است؟
  ممنون از لطف شما

  • عزیز هیچ کس از ابتدا همه چیز رو نمی دونه و همه در فرایند یادگیری هستیم. درباره سوال شما باید گفت فوکو مثل فرکلاف و.. روشی به نام تحلیل گفتمان نداره بلکه تحلیل گفتمان فوکو در همین دو (دیرینه شناسی و تبارشناسی) می گنجه

 3. زهرا گفت:

  ممنونم، هزار بار
  موفق باشید

 4. سلام.خسته نباشید.27شهریور تاریخ دفاع از پایان نامه ی من بود.اساتیدم به من نمره ی کامل دادند.گفتند شما موضوع گفتمان رو خوب درک کردین و تونستین خوب تحلیل کنید.این ها رو مدیون راهنمایی های شما هستم اقای کیانی عزیز.باور کنید گفتمان انتقادی خیلی سخت بود ولی به مدد مطالعه ی مقالات شما و راهنمایی هاتون نمره و تحسین اساتید منتقد رو به دست آوردم.سپاسگزارم و آرزوی مراتب عالی براتون دارم.

چشم انداز شما