درباه من

من کیان کیانی دانشجوی انصرافی دکتری جامعه شناسی سیاسی هستم که در دامنه جنوبی البرز شرقی در شهری به نام شهمیرزاد متولد شدم و علاقمند به مباحث عدالت، تحلیل انتقادی گفتمان و قانون اساسی هستم، امیدوارم در این فرصت بتوانم به طرح این مطالب به صورتی مطلوب برآیم.

از کودکی می خواستم مثل خیلی های دیگر جهان را بجایی بهتر برای زیستن تبدیل! کنم. در آن سالها من کوچک بودم و جهان کوچک، از آن پس من همچنان کوچک ماندم و جهان بزرگ و بزرگتر شد، اما هنوز هم برآنم که “بخشی از تغییری باشم که می خواهم آن را در آینده ببینم”، برای این رویا سه برنامه در سر می پرورانم، نوشتن کتابی درباره عدالت، ایجاد وبسایتی برای دسترسی همگان به مفاهیم و مباحث مرتبط با عدالت، و رویای سوم ….

“منتقد توسعه دهنده ی یک سیستم است و نه دشمن آن”، اما خب از آنجایی که این نگاه بر گفتمان های حاکم و دستگاه های سیاسی کنونی ما حاکم نیست تصمیم گرفتم برای گذران روزگار سری به حوزه ی وب بزنم و با راه اندازی و اجرا وبسایت ها امرار معاش کنم علاوه بر راه اندازی وبسایت ها برای شرکت ها و افراد، تصمیم گرفتم برای توسعه کشورم پرتال گردشگری مکانبین رو در سال 91 راه اندازی کنم پرتال گردشگری مکانبین را در کنار دوستانم در قالب یک تیم چند نفره ادامه دادیم و اکنون 18 استان کشور تحت پوشش قرار گرفته که با بازخورد خوبی از سوی گردشگران و مخاطبین عام مواجه شد . البته طبق معمول نه از سوی دولت!! مکانبین در سال 93 نیز وبسایت برگزیده آرای مردمی در شاحه گردشگری و سفر در جشنواره وب ایران شد. این بازخوردهای خوب موجب شد تا در ادامه مسیر با دوستی دیگر بنای یک شبکه عکاسی در حوزه گردشگری را (شبکه همرسانی عکاسان ایران – مکانبین) را بگذاریم. در این سال ها به تجربه ی شخصی “هنر” هم علاقمند شدم و تجربه ی اولم را با عکاسی صحنه آرایی شده (وضعیت) و سپس تئاتر خیابانی (حقوق شهروندی) با دوستانم پی گرفتم که در وبسایت جداگانه ای تحت دامنه non-art.info  آن را نشر داده ام و تصمیم دارم به این تجربه ابعاد گسترده تری در حوزه مستند و پرفورمنس بدهم.

درباره این سایت :

1ـ بخشی که مربوط به نوشته دیگران است که آن مطالب در برگه ها قابل دسترسی است و شما برای خواندن آنها نیاز است تا از منوهای بالا به آنها دسترسی داشته باشید این بخش خود شامل سه بخش است

الف ) مباحث مربوط به عدالت

ب ) مباحث مربوط به تحلیل انتقادی گفتمان

ج ) مباحث مرتبط با قانون اساسی

2ـ و بخش دیگر نوشته های خود من است که به اصطلاح به صورت پُست است و در صفحه اصلی سایت قابل دسترسی است و در صورتی که مرتبط با مطالب سه گانه فوق باشد لینک آن را در آن مطالب نیز خواهید دید.

و در نهایت این سایت دارای باکسی که به اصطلاح به آن ” مقالات سایت” می گویند، می باشد که در آن هم لینک به سایر مطالب مرتبط می باشد و هم در صورتی که مقاله ای به بخشی اضافه شود برای اطلاع دوستان در این باکس نیز قرار می گیرد.

شاد و سربلند باشید

کیان کیانی

Kian Kiani

1395Comments are closed.