تحلیل انتقادی گفتمان

مقالات تحلیل گفتمان که در این سایت به صورت جداگانه هم به صورت متن و هم به صورت فایل PDF قرار گرفتند بعد از رسیدن به بیست عدد، در یک فایل پرتفولیو به صورت یکجا قرار می گیرند تا کاربران با دانلود یک فایل PDF تمامی بیست مقاله را یکجا دانلود کرده و در اختیار داشته باشند سری دوم پرتفولیو زمانی تهیه خواهد شد که این تعداد به ۴۰ مقاله برسد.

* برای دیدن مقالات در فرمت پرتفولیو نیاز است تا ادوبی ریدر شما ورژن ۹ یا بالاتر از ۹ باشد.

 

دانلود بیست مقاله اول به صورت پرتفولیو (شامل بیست مقاله PDF)

5 دیدگاه

 1. ۱۳۹۱-۰۹-۲۶ در ۱۲:۵۶ ب٫ظ

  باسلام : میخواستم مقاله ای تحت عنوان تحلیل گفتمان انتقادی بر اشعاراجتمایی انقابی که ساده و قابل فهم معروف الرصافی داشته باشم بر اساس نظریه نورمن فرکلاف دراین مورد لطفا راهنمایی کنید درک نظریه های او برایم سخت است کدوم نظریه های او را بیشتر بپردازم

  1. ۱۳۹۱-۰۹-۲۶ در ۳:۳۸ ب٫ظ

   عزیز مقالاتی که در مورد تحلیل گفتمان در این سایت هستن که از منو بالای سایت رد دسترس هستند و همچنین مقاله ای که در صفحه اصلی سایت هست به نام تحلیل انتقادی گفتمان به مثابه روش را مطالعه بفرمایید بعد می توانیم با هم در این زمینه گفتگو کنیم

 2. ۱۳۹۲-۰۴-۱۰ در ۷:۳۵ ب٫ظ

  سلام آقای کیانی عزیز.حالتون خوبه؟خواستم عرض ادب کرده باشم وسلام.امیدوارم همیشه سلامت و تندرست باشید.تابستان خوبی برایتان آرزومندم.ب اسپاس. افسانه معراجی.

  1. ۱۳۹۲-۰۴-۱۱ در ۳:۳۷ ب٫ظ

   ممنون افسانه عزیز منم براتون آرزو خوبی و شادی می کنم و سپاس از اینکه به یاد من بودید

 3. ۱۳۹۲-۰۸-۲۷ در ۴:۲۹ ب٫ظ

  با سلام و احترام
  من دانشجوی کارشناسی ارشد زبان شناسی هستم و در نظر دارم بررسی ستون نظرات خوانندگان خبرهای اینترنتی از منظر CDA رو به عنوان موضوع پایان نامه ام انتخاب کنم. ممنون میشم اگه راهنماییم بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

11 − 4 =

بخش های ضروری ستاره دار هستند